najděte si nás

Meditace je lékem na vše. Pomocí meditace se lidé spojují se svou podstatou, moudrostí uloženou v sobě, s věděním a moudrostí celého vesmíru. Lidé si vše co je součástí jejich životů objednávají a tvoří sami, často zcela nevědomě. Pomocí meditace dostává člověk život i jeho samotné prožívání pod kontrolu. Stává se pánem svého života.

Je to důležité? Ano, velmi. V systému světa a vesmíru, kde je možno uchopit nesčetné množství variant, ale také se setkat s množstvím pravdivých odpovědí na pouhou jednu otázku, v tomto paralelním prostoru plného nesčetně možností, je pro člověka žití podle jeho vnitřního kompasu – jeho já, nesmírně důležité.

Někde leží to naše štěstí, někde leží ta naše láska, někde leží hojnost a radost ze života, ta naše. Někde v prostoru visí náš plán života, který nám dodá štěstí ve všech potřebách života, stačí se s ním naplno spojit.

Co se stane při meditaci? 

  • aktivuje se napojení na pole vědomostí
  • otevřou se dveře ke složkám samotného života
  • zvýší se celková vibrace těla na vyšší úroveň
  • tím dochází ke spojení s vyšší frekvencí informačního pole  
  • prostřednictvím zvýšení vibrací se odpuzují nízké energie a tím se zabraňuje nemocem a jejich působení na lidský organismus

Meditující tak posiluje soustavným působením životní energie a jejích vysokých frekvencí celé tělo, jeho vitalitu, důsledkem čeho zvyšuje svou imunitu a dokonce dokáže odbourávat své zdravotní obtíže.  

Pokud je naše srdce plné lásky, jsme zdraví a šťastní, vše po čem toužíme, si do života dříve nebo později přitáhneme.

Meditující člověk je na cestě ke svému štěstí a spokojenosti.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003