najděte si nás

Konečně se mi podařilo rozvolnit jakýsi zamotanec a mnohé se rozběhlo jako voda v potoce. Nebudu dlouho vyprávět. Řeknu jen krátce, že moje "vnitřní žena" si konečně zas "rozpustila vlasy" a raduje se a tančí :-)
A za to vděčím i vám!

Vendula, Praha

 

Vážený pane Lelku, velmi ráda bych Vám poděkovala za Vaši profesionální péči, empatii a láskyplné porozumění, se kterým jsem se u ostatních koučů nesetkala. Váš vhled a schopnost „trefit se do černého" mi pomohly vyřešit nejeden problém, pomohl jste mi odblokovat dlouho zakořeněné a pro mě nežádoucí vzorce chování. Naučil jste mě vnímat život i z jiné perspektivy, než byla ta moje a tím se pro mě otevřely mnohé dveře, do té doby nepoznané. Můj život je dnes mnohem barevnější, šťastnější a i klidnější. Práce na sobě však nikdy nekončí a proto se i dále těším na naše setkávání. Přeji  Vám mnoho klientů, protože kdyby to bylo v mé moci, dávkovala bych Vás všem po kapkách  :)

Paní Milada, Praha

 

Pan Viktor Lelek mi byl doporučen a můžu říct, že jsem moc ráda, že jsem neváhala a objednala se na terapii. Moc mi pomohl a stále pomáhá při řešení různých problémů. Opět jsem nalezla cestu sama k sobě a začala se mít ráda taková, jaká jsem.. za což jsem mu moc vděčná.

Zuzana, Praha

 

Viktora Lelka jsem si sama vyhledala na internetu, pouze na základě mého pocitu. Dnes už vím, že mi byl poslán, aby mi pomohl na mé nelehké cestě. Je lidský, vnímavý, soucitný, pokorný. Je plný lásky, pochopení... Když jeden přijme zodpovědnost za svůj život, je pan Lelek člověkem, který vás provází a jemně posouvá vpřed.

Adéla, Svojetice

 

Chtěla bych moc poděkovat panu Lelkovi za konzultaci a terapii. Za panem Lelkem jsem přišla proto, že má dcera téměř v jejich třech letech rázně odmítala chodit na nočník i na mísu. Plenky již delší dobu nepoužívala, pouze když se chtěla vyčůrat nebo na velkou, tak si plenku vyžádala, jak se vyčůrala, pak plenku zahodila. Ale jinak plenky nosit již odmítala. Během druhého dne po terapii se dcera úplně sama a dobrovolně posadila na záchod a od té doby tam sama již bez problémů chodí na toaletu dle potřeby.

Ještě jednou moc dekuji.         

Petra z Prahy

 

Přicházela jsem na terapii s pocitem méněcennosti a s vnitřním neklidem. Díky rozmluvě s Viktorem jsem začala chápat vnitřní boj v sobě a uvědomila si, co vše může s tímto stavem souviset.
Přišla jsem ve svém životě o několik milujících lidí. Vnitřně jsem byla pořád s  nimi a nedokázala jim odpustit jejich odchod. Tím pádem jsem bojovala i sama se sebou. Po Regresi provedenou Viktorem Lelkem jsem našla vnitřní klid. Odpustila jsem tím i sama sobě... Začala jsem milovat své tělo a vážit si na něm všeho.... Momentálně jsem velmi šťastná. Daří se mi jak v osobním, tak profesním životě. Vidím svět optimistickýma očima a svůj život beru jako obrovský dar.
Děkuji Viktore za to, že jsi mi pomohl najít samu sebe....

Zuzana, výtvarnice a grafička

 

Stojím zamotaná ve svém životě a nevím kudy kam. Stojím v hustém lese a stromy jsou už příliš vysoké na to, aby slunce pustilo teplo, směr a naději, že stačí věřit a znovu vkročit na cestu vystlanou mechem a jednoduše jít. Být. Už jsem se prokousala slušným křovím, prošla vydatným bahnem a otřela pár slz, stále ale nevidím svůj cíl a do dlaní skládám hlavu, vnímám tmu, s myšlenkou, že je na čase. Zjistit kdo jsem, kam směřuji, co chci, po čem toužím a proč tu jsem. Ztratila jsem sebe, svůj vnitřní vesmír, motivaci, úkol. Odvahu. Přiznat si, najít se, změnit a dovolit si žít podle svého. Ale jak? Jak? Jak! Otevírám a oči a cítím, že tentokrát, to bude skutečné. Že tentokrát mi člověk, kterého jsem požádala o pomoc, doopravdy pomůže.

Viktore, sedím naproti Vám a jsem v bezpečí. Vy sedíte naproti, vnímáte, slyšíte, nasloucháte, vidíte a cítíte. Vy jediný jste dokázal tady a teď být, jen pro mě, mé problémy, bolesti, křivdy, přání, touhy a sny. Jste pro mě výborný terapeut. Moudrý, vyrovnaný a naladěný. Citlivý, otevřený a pravdivý. Přirozený. Necháváte lidi žít, dýchat, nesvazujete je termíny a zapíchnutou tužkou v bloku s otázkou, kdy se uvidíme příště? Dáváte jim tolik cenného ze sebe, dáváte jim svobodu rozhodnout se a tím je učíte. Tím je vedete ke spokojenosti, jednoduchosti a nalezení sebe sama. Vy jediný mě dokážete zachránit přede mnou samotnou. Jste mi partnerem duše. Za to si Vás velmi vážím. Posunula jsem díky Vám zpátky do mechu :-)

Děkuji. Veronika z Liberce

 

S úzkostně-depresívním syndromem jsem 4 roky podstupoval psychoanalytickou terapii hrazenou zdravotní pojišťovnou. Věděl jsem v čem je původ mých potíží, ale nevěděl jsem, jak se jich zbavit, avšak od svého psychoterapeuta jsem místo  odpovědi  vždy  slyšel jen   „a co Vás k tomu napadá.“ Nenapadalo mě nic, protože jsem prostě nevěděl, co si s tím počít.Po 4 letech jsem to vzdal. Pak jsem poznal Viktora Lelka, který dokázal na moje otázky postupně odpovídat a dávat návod. Postupnost byla nutná, protože kdyby na mne všechny informace vypálil naráz, nepochopil bych je. Až cca po roce terapií jsem začal pomalu chápat cestu k vlastnímu duševnímu zdraví a nyní se učím po ní kráčet. A pomáhá to. Není to žádná procházka růžovým sadem, ale konečně něco pomáhá.

Petr, advokát

 

Díky terapii a povídání s Viktorem mám pocit, že jsem našla ten správný směr pro svůj život. Srovnala jsem si spoustu věcí v hlavě, svým způsobem dospěla (i když 18 let mi bylo již před nějakou tou dobou) a dívám se nyní na svět zcela jiným pohledem. Ani tak není můj život úplně bez chyby, ale často už poznám, co může být špatně. Jsem tak schopná si sama řídit svůj život a celkově se cítím mnohem spokojenější. Je lepší popovídat si o svých trampotách či pochybnostech s někým, kdo má nezávislý pohled na věc a navíc spoustu životních zkušeností.

Veronika, manažerka

 

Viktor je sice terapeut, ale pro mě ze všeho nejvíc přítel.  Přítel,  který  vám  řekne  pravdu, i když je ošklivá, přítel, který vám ukáže, kde by mohla být vaše Pravda, přítel, který se vás zastane před vámi samotnými a který pomůže - přesně, jak je v danou chvíli potřeba, protože nic lepšího pro vás v tu chvíli neexistuje - aspoň pro mě ne. Nevím, jestli mi Viktor pomohl změnit  život, protože  nejlíp ví, že si ho měním  sama. Má moji absolutní důvěru, stokrát je vyzkoušený mým intelektem a mými instinkty a stejně mě často překvapí... tím, jaký je to výborný terapeut (tedy přítel).

Olga, maminka na mateřské (redaktorka)  

 

Rok 2010 byl pro mne zvratový, změnil se mi život ze dne na den. Byla jsem diagnostikována se závažnou nemocí. Nemoc nejenom změnila moje důležité životní funkce, ale také pohled na svět. Do nemocnice jsem nastupovala s představou, že budu nejpozději během dvou týdnu doma, bohužel opak byl pravdou. Dozvěděla jsem se otřesnou zprávu, že první operace nezabrala a čeká mě další, a samotné uzdravení je nejisté. Hlavou mi probíhalo spoustu věcí, které jsem nikdy nedokázala připustit, vše ve mně opakovalo, proč zrovna já? Nemohla jsem najít odpověď, což vedlo k hlubokým depresím a zoufalství. Zvláště, když se ani po druhé operaci můj stav nelepšil a měla jsem jít na třetí, to už jsem byla v nemocnici pátý týden.

Jeden můj dobrý přítel doporučil a zařídil návštěvu pana Lelka, můj psychický a fyzický stav byl doslova bezútěšný, prožívala jsem hlubokou depresi. Pan Lelek byl ochotny a flexibilní, naše setkání byly přizpůsobené mým potřebám, stavu i pocitům, docházel do nemocnice prakticky obden. Pomocí terapie a použití energie Reiki se můj stav zlepšoval, po týdnu jsem se z hluboké deprese postupně vymanila a začala věřit v uzdravení. Postupně jsme přišli na to, co mě do nemocnice dostalo, na co mé tělo reaguje. Závěry terapie byly natolik logické a srozumitelné, že nebylo problémem přijmout je. Za dva týdny jsem byla ve stavu vyléčení propuštěná do domácího doléčení. I díky energetickému léčení má rekonvalescence postupovala 2x rychleji. Po totální ztrátě všeho, jsem získala zpět svůj život a sebedůvěru. V intenzivní péči Viktora Lelka jsem byla 5 týdnů.  

Michaela, manažerka 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003