najděte si nás

 

Poradenství v oblasti vztahů rodinných, partnerských, tam kde dohody, racionální klid a pohoda v komunikaci zapadla v zapomnění. Může se jednat o banality každodenního života, ovšem i ty se časem mohou změnit v tíhu obřího balvanu.

Přehlížené drobnosti a samozřejmost pro jednoho partnera muže být trápením a bolestí pro druhého z páru, a ne vždy se podaří navázat komunikaci, nebo vůbec cokoli dát na vědomí, upozornit že něco bolí.

K mlčení nás vede stud, strach někdy i ješitnost, třeba obava přiznat sám sobě, že ten náš sen a skvělé plány, vysněná budoucnost najednou dostávají trhliny. Bolest a zklamání se hromadí, dorozumívání skřípe a přeletíme hranici navázaní dialogu nebo se nám přes veškerou snahu vzájemná komunikace nedaří. Přichází frustrace, bolest a zklamaní. Pokud je člověk po pás v bahně, těžko se pohybuje s lehkosti a nadhledem.

Jsou zde však i další situace, absolutně vědomé a vzájemně mezi partnery komunikované, s nejvyšší pílí, upřímností a snahou. I přes touhu najít řešení a pochopení mohou nastat okamžiky disharmonie a dostaví se trápení. V partnerském soužití, zájmech, nalezení souladu pochopení při směrování životem. Od výchovy dětí počínaje, přes každodenní náplň: stravovaní, koníčky, práci, bydlení, náhled na vnímání světa, milování, sex. Prostě od postele, zájmů, práci, až po kuchyň a děti.

Nabízím osobní terapie jednotlivcům, párům i rodinám a jejich dětem při řešení vztahových situací ze všech oblastí života. Od vzájemných nesouher, nechuti pokračovat dále, nebo naopak pomoci s odhodláním vše dát do nejlepšího pořádku.

Nabízím pomoc nalézt osobní pravdu o spokojenosti každého jedince, ať je jaká chce. Osobně věřím, že jen takový stav přináší štěstí a lásku v soužití lidí, partnerů, manželů a rodiny.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003