najděte si nás

 

Komu je poradna také určena. Každému jedinci, který chce začít pracovat na svém životě, trpí dlouhodobými problémy a nepříjemnými pocity a usoudil, že se dostatečně neposouvá ve svém životě dále.

Také v případě, že již trpí fyzickými obtížemi a nemocemi. Připraveny jsou klasické terapie a procedury, i postupy z oblasti pradávných léčitelských osvědčených technik, které svět znovu objevuje.

Individuálně vybereme ideální způsob léčení a cestu jak pomoci. Nabízím osobní terapeutické sezení, konstelační techniky, harmonizace těla - myšlenkových vzorců - energií a čaker, energetické léčení Reiki, Shambhala, Ra Sheeba nebo osvědčenou regresní terapii.

Všechny tyto metody vedou k řešení obtíží, léčení a energetickým odblokacím na fyzickém těle i samotné mysli.

Může se jednat o deprese, nespavost, stavy úzkosti, neidentifikovatelné bolesti zad, kloubu, těla, chronické obtíže, migrény, nesoustředěnost, zažívací problémy, náhlá zhubnutí nebo obezita, nechutenství, kožní problémy, nemoci všeho druhu, včetně starostí a strachů, nespokojenosti s vlastním životem, pracovním místem nebo zařazením, problémy s kolegy, nadřízeným, nesoulad v rodině – dětmi, rodiči nebo příbuznými.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003