najděte si nás

 

Energetický blok je transformovaná myšlenka, reprezentující strach, obavu nebo vztek. Pokud dlouhodobě jdeme proti své podstatě, proti svému Já, zabýváme se strachem, obavami, jsme neustále ve stresu, procházíme hádkami a potlačováním vzteku doma nebo v práci, přitahujeme k sobě negativní energii. Každá myšlenka = energie!

Každá myšlenka je energií, pokud tato energie neproudí v našem těle podle našeho osobitého řádu, našeho určení a k tomu neustále přidáváme zlobu a vztek, vytvoří se v energetických centrech (čakrách) bloky. Nejen, že nemáme přístup k přirozené potenci energie pro svůj život, ale zároveň se odkláníme od ideálního směru své životní cesty. Nejednáme a nechováme se, jak je nám určeno.

Takový stav se projevuje nedobrou náladou, nespokojeností, zpočátku trpíme psychicky – dostavuje se nervozita, migrény, nespavost nebo až deprese, následně se mohou přidávat projevy na fyzickém těle, různé bolesti (kloubů, páteře, vnitřních orgánů, problémy s trávením (…), chronické obtíže a třeba i nemoci.

Odstraněním problému, příčiny – což je náš postoj, chování, již aktivní blok, i třeba vytvořený v dávné minulosti (například již v prenatálním věku nebo dětství) – odezní i důsledek, např. bolest, migréna, deprese nebo přímo samotná nemoc.

Když se léčíme, tak neléčíme samotnou nemoc, to bychom dělali velmi málo. Je třeba léčit člověka vs. tu danou situaci – příčinu. Nemoc je vždy pouze důsledek. Odblokace tedy „narovnává“ co bylo zamotáno, změní postoj, myšlení a tím se narovnají energie v těle do drah a intenzity proudění v souladu s naším nastavením a přirozeným určením. V tento okamžik se cítíme dobře, vesele a spokojeně. Všechno oč nám skutečně a pravdivě jde, se postupně začne dařit. Naše mysl, pocity i tělo reaguje spokojeností a plnohodnotným elánem.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003