najděte si nás

 

Každá z obtíží má možnost nápravy svou originální cestou, tak jako je každý člověk jedinečný.
Nelze modelově měřit každému stejně a použít systém šablon, jak se někdy děje při klasickém léčení.
Individuální a osobní přístup je cesta jak vám pomoci ke spokojenému životu a stálému zdraví.

Zde jsou základní služby a terapie:

Pokud trpíte nespokojeností v osobním, pracovním životě, depresemi, partnerskými nebo rodinnými krizemi, je nutno najít postup, který odstraní problém až u samotných kořenů. Zde nám může posloužit individuální psychoterapie, partnerská a rodinná terapie, kineziologie nebo regresní terapie.

Nevíte si rady se sebou, svým vztahem a láskou, rodiči a sourozenci, nadřízeným, kariérou?
Provedeme analýzu a postupně váš problém společně pojmenujeme a pomocí rodinných map, systemické afirmační terapie, kineziologie, individuální psychoterapie. Společně nastartujeme nápravu ve vašich myšlenkách a pocitech. Výsledkem bude uvolnění problémů, odhození nežádoucí zátěže a budete vědět, jak a kudy kráčet ve svém životě dále.

Trpíte chronickými obtížemi, migrénami, bolestmi, nemocemi, neplodností nebo přes všechny kladné výsledky nemůžete otěhotnět – postupně najdeme počátek příčiny vašich obtíží a pomocí výše uvedených terapií a energetické harmonizace, léčení Reiki, Shambhala, RaSheeba a samotné univerzální životní energie odstraníme ať již nemoci, obtíže nebo umožníme příchod nového života.

Veškeré lidské obtíže mají společného jmenovatele, přemýšlivý mozek a myšlenky, které vytvářejí naší skutečnost. Jednoduše co si myslíme, nebo nás v průběhu života naučili lidé kolem nás, to se v našem životě uskutečňuje. Každá myšlenka je energie, proto, vše co se nám v životě odehrává, je tvořeno našimi myšlenkami. Takže mám výbornou zprávu. Ať vás trápí cokoli, je napravitelné opět pouhou myšlenkou.

Na dalších stránkách se můžete dočíst jednoduché základní informace o některých terapiích, službách a technikách, nebo i skupinové terapii a kurzech. Samozřejmě ideální bude, pokud napíšete dotaz a popíšete svůj problém nebo rovnou zavoláte a společně vše probereme.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003