najděte si nás

 

Vážení a milí, jsem rád, že jste zavítali na stránky Poradny pro tělo a duši. Nabízím klasické i alternativní terapie. Některé používané techniky a terapie jsou totožné s klasickou psychoterapií, zároveň využívám poznatků z rodinných terapií, systemických konstelací a energetické systémy.

Díky tomu mohu nabídnout kompletní pokrytí problematiky lidské psychiky a životních situací, samotných obtíží, ať již pro jednotlivce, páry nebo rodiny s dětmi. Velmi rád vás přivítám při osobním setkání. Zavolejte, společně přijdeme na to, co můžete změnit.

Těším se na vás.
Viktor Lelek 

 

Jak šel čas i praxe

Světlo  světa jsem  spatřil v Praze roku 1968. Již  od dětství mne provázel zvýšený zájem o otázky na různá tabuizovaná témata, který přerostl do celoživotního hledání odpovědí. Tak jak se můj životní příběh vyvíjel, bujela ve mně touha, objevit kdo jsem a jaké mám skutečné cíle, co je mé štěstí a životní naplnění. Mou životní specialitou byly vždy partnerské vztahy a jejich hluboké prožívání, které mě přinášelo vlastní prožité zkušenosti a porozumění. Přes 15 let se cíleně věnuji osobnostnímu rozvoji a sbírání poznatků o světě, lidském životě a partnerských vztazích.

V roce 2009 jsem založil Poradnu pro tělo a duši. Jsem šťastně ženatý otec šesti dětí. 

Věnuji se psychologii lidského chování, psychosomatice nemocí a holistickému léčení. Své zkušenosti mám z oborů kineziologie, regresní terapie, rodinných konstelací, sociologie, psychologie a příčin nemocí. Za svůj bohatý život vděčím právě chuti poznání a objevovaní souvislostí  mezi nemocemi,  duševními a fyzickými stavy  a myšlením.

Obrátit se na mne můžete s nespokojeností v osobním i kariérním životě, při hledání osobního určení, partnerském nebo manželském nesouladu, ztrátou sebevědomí, s nápravou chronických obtíží, stavy úzkosti, neidentifikovatelnými bolestmi a například s problémy kolem početí dítěte.

„Zaměřuji se na nápravu příčin problémů, držím se pravidel přírodních zákonu, díky kterým se dá dosahovat rychlých a stálých výsledků. Každý člověk umožňuje léčení sám za sebe, jediný kdo může něco změnit, je tedy sám klient. Terapeut je pomocník a průvodce na jeho cestě učinit změnu a nápravu již nevyhovujícího stavu věci.“  VL

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Kontakt

Poradna pro tělo a duši 

Viktor Lelek
Bolzanova 1
110 00 Praha 1

 +420 776 030 003